Nachádzate sa: Úvod / Výrobcovia / CEM

CEM

Firma CEM Corp. (USA) je celosvetovo významná technologická spoločnost, ktorá vyvíja a vyrába hlavne mikrovlnné laboratórne systémy a to od svojho založenia teda od roku 1978.

V produktovom portfóliu sú analytické systémy (pre tlakový a otvorený rozklad a extrakciu rozpúšťadlami), QC a procesné analyzátory pre potravinárský a chemický priemysel (stanovenie vlhkosti, sušiny, popoľa, bezrekalibračné NMR stanovenie tukov, rýchle automatické stanovenie proteínov) a mikrovlnné sušenie veľkých vzoriek. Najvýznamnejšie odvetvie predstavuje v poslednom období pre firmu CEM prudko sa rozvíjajúci obor mikrovlnne asistovanej syntézy (vrátane syntézy peptidov) a príprava vzoriek pre proteomiku.

S viac ako 35 000 predanými systémami, viac ako 300 patentami v oblasti mikrovlnnej techniky, desiatimi obdržanými cenami R&D 100 a najdlhšou tradíciou vývoja a výroby v danej oblasti, patrí firme CEM jednoznačne pozícia lídra v odbore, čo taktiež potvrdzujú aj významné referencie od najväčších svetových priemyselných podnikov, popredných univerzít i prestížnych vedeckých inštitúcii, ako aj odkazy v radoch vedeckých periodík a v odbornej literatúre.
Kompletný sprievodca prípravou vzorky na analýzu elementárnych nečistôt.

http://cem.com/

Produkty daného výrobcu