Nachádzate sa: Úvod / Výrobcovia / ProSense

ProSense

Holandská spoločnosť ProSense je obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje vysoko technické riešenia pre každodenné použitie v laboratóriu, teréne a priemysle.

Spoločnosť ProSense B.V. bola založená v roku 1997 a je súkromnou nezávislou spoločnosťou, ktorá sa zaviazala poskytovať zákazníkom inteligentné a ľahko použiteľné produkty, komplexnú technickú podporu a služby.

ProSense B.V. sa venuje navrhovaniu, vývoju a distribúcii produktov pre širokú škálu aplikácií.

Spoločnosť ProSense vyvíja a vyrába vlastné produkty podľa požiadaviek zákazníkov. Náš technický tím má možnosť vyvíjať výrobky v našom sklárskom a mechanickom oddelení.

Spoločnosť vytvorila jedinečnú radu výrobkov, ktoré sú určené pre všetky vaše prístroje, senzory a doplnkové vybavenie. Zahŕňa to kontinuálne on-line procesné prístroje a senzory na monitorovanie pH, vodivosti, TDS, ORP, rozpusteného kyslíka, teploty, analýzy iónovej koncentrácie, chlóru a ďalších parametrov kvality kvapaliny.

Všetky výrobky prechádzajú rozsiahlym testovaním a kalibráciou kvalifikovaným tímom technických odborníkov. Prísne kvalitatívne opatrenia zaručujú konzistentnosť, trvanlivosť a výkon.
Kadička Sklenená 900 mlOdmerka 1000 mlDisolučná nádoba 1000 ml

Katalóg príslušenstva

https://www.prosense.net/en/

https://www.dissolutionaccessories.com/en/products/

Produkty daného výrobcu

V tejto kategórii momentálne dopĺňame tovar.